Logo Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Wiekiej Łące

Wycieczka oddziału przedszkolnego do Ogrodu Zoobotanicznego

Dzieci z oddziału przedszkolnego w dniu 25 września wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.
Dzieci brały udział w warsztatach p.t. "Kolory jesieni". Następnie obserwowały codzienne zachowania różnych gatunków ptaków, gadów i ssaków. Wiele radości sprawiły także zabawy na placu zabaw. Wycieczka do ZOO była doskonałą lekcją przyrody oraz kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły nasze dzieci.

Galeria zdjęć

przedszkolaki przed figurką kangura przedszkolaki obserwują zwierzęta przedszkolaki obserwują zwierzęta przedszkolaki obserwują zwierzęta przedszkolaki na wrsztatach "Kolory Jesieni" przedszkolaki na wrsztatach "Kolory Jesieni" przedszkolaki na placu zabaw dziewczynka na placu zabaw przedszkolaki na placu zabaw
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności