Logo Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Wiekiej Łące

Nasze sukcesy

Zakończenie roku zbliża się wielkimi krokami. W czerwcu nasi uczniowie odbierali nagrody z ostatnich tegorocznych konkursów przedmiotowych oraz plastycznych.

W konkursie „Kangur Matematyczny” nagrody otrzymali:
- Alicja Karwicka – klasa III
- Stanisław Karwicki – klasa V
- Kacper Karpiński – klasa VI

W Gminnym Konkursie „Król Ortografii” nagrodę za zajęcie I miejsca otrzymała Alicja Karwicka.

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w XVI edycji konkursu plastycznego pt.: „Las skarbem przyrody” organizowanym przez Nadleśnictwo Golub – Dobrzyń. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz dyplomów dla laureatów i osób wyróżnionych odbyło się 13 czerwca 2025 r. w punkcie edukacji przyrodniczo – leśnej w szkółce Przeszkoda.

Nasi uczniowie zajęli :

w kategorii klas 0-2:
- Antoni Orłowski - wyróżnienie, 

w kategorii klas III-V: 
- Wiktoria Misztal – I miejsce, 
- Michał Manikowski – wyróżnienie, 

w kategorii klas VI-VIII:
- J. Dąbrowska – I miejsce, 
- P. Nowińska – wyróżnienie.

Uczniowie nagrodzeni w Gminnym Konkursie Plastycznym „Kowalewo Pomorskie – wczoraj i dziś”  odebrali nagrody podczas Gminnego Dnia Dziecka 07 czerwca 2025 r.
w kategorii II (uczniowie klas I – III szkoły podstawowej):
- Antoni Orłowski – II miejsce
- Klaudia Karpińska – wyróżnienie

w kategorii III (uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej):
- Marcelina Maruszewska – II miejsce
- Wiktoria Misztal – wyróżnienie
- Emilia Miastkowska – wyróżnienie
- Weronika  Lewandowska – wyróżnienie

w kategorii IV (uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej):
- Julia Dąbrowska – II miejsce
- Stanisław Sipak – wyróżnienie
- Weronika Ruszyńska – wyróżnienie
- Paulina Nowińska – wyróżnienie
- Wiktoria Żurawska - wyróżnienie

Sukcesy naszych uczniów są dowodem na to, że pasja i systematyczna praca przynoszą wspaniałe rezultaty.

Cieszymy się, że nasza szkoła może pochwalić się tyloma zdolnymi i ambitnymi uczniami. Jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam dalszych sukcesów – zarówno w nauce, jak i w rozwijaniu swoich pasji.

Gratulujemy wszystkim!

Galeria zdjęć

uczeń z nagrodą obok nauczyciel i pani Dyrektor dziewczynka prezentująca dyplom i nagrodę dziewczynka praezentująca swoją pracę konkursową chłopiec prezentujący dyplom i nagrodę chłopiec prezentujący swoją pracę konkursową dziewczynka prezentująca dyplom i nagrodę dziewczynka praezentująca swoją pracę konkursową dziewczynka prezentująca dyplom i nagrodę dziewczynka praezentująca swoją pracę konkursową wręczenie nagrody chłopcu za II miejsce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta wręczenie nagrody dziewczynce przez Burmistrza Miasta
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności