Nasze sukcesy 2015/2016

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

dsc02646   W maju przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły zgłębiali pracę strażaków. Bez wątpienia można rzec, że jest to najbardziej przeanalizowany przez nich zawód w bieżącym roku szkolnym. Swoją wiedzę o tej służbie przedstawili obrazem. Gminna Komisja Konkursu Plastycznego „Nasi dzielni strażacy” uznała za oryginalne prace następujących uczniów:

Marty Belzyt , kl.0 ( III miejsce)

Anny Cyrwus, kl. I ( III miejsce)

Alicji Regulskiej, kl. III ( III miejsce)

Mai Humięckiej, kl. V ( III miejsce)

    2 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim odbyła się VII edycja gminnego konkursu ortograficzno-gramatycznego „Gżegżółka ze szczeżują ortografii pilnują”. Był to konkurs dwuetapowy. Najpierw uczestnicy pisali dyktando ze słuchu, później rozwiązywali test gramatyczny-ortograficzny,
w którym sprawdzane były ich umiejętności językowe. Naszą szkołę reprezentowali:
Mikołaj Siwiec, kl. IV
Nikola Gościńska, kl.IV
Jakub Regulski, kl. IV
Julia Skowrońska, kl. V
Kacper Lewandowski, kl. VI
    Cieszymy się, że uczeń naszej szkoły - Kacper Lewandowski zajął II miejsce wśród klas VI. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

sam 3423   W piątek 10 czerwca 2016 roku w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy Wiktoria Małek, uczennica klasy V odebrała nagrodę z rąk wojewody Mikołaja Bogdanowicza. Znalazła się ona wśród sześciu wyróżnionych uczniów naszego województwa, którzy brali udział w konkursie plastycznym ilustrującym rządowy program „Rodzina 500 plus”.

Organizatorzy zaprosili laureatów wraz z rodzicami, panią dyrektor i nauczycielem plastyki. Wycieczka okazała się wyjątkowa zarówno dla wyróżnionych jak i opiekunów. Oprócz tradycyjnego podsumowania konkursu i bankietu przewidziano zwiedzanie urzędu. Nielada atrakcją okazał się wjazd na dach tegoż budynku, aby podziwiać panoramę Bydgoszczy. Następnie pracownicy tej instytucji przyjęli nas w swoich gabinetach i opowiadali na czym polega ich praca. W swoich progach przyjął nas pan wojewoda. Odwiedziliśmy wydział paszportowy oraz bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Niespodzianka udała się! Serdecznie gratulujemy Wiktorii jej sukcesu!

1 W maju w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim odbył się konkurs dla dzieci pt. „Przedszkolak Mistrzem Matematyki”. Naszą szkołę reprezentował Mikołaj Kuźniar, który otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

wp 20160607 10 08 42 pro   Na przełomie kwietnia i maja uczniowie naszej szkoły komponowali pracę na siódmą już edycję konkursu plastycznego "Las skarbem przyrody" organizowanego przez Nadleśnictwo Golub-Dobrzyń.
Szkolny etap zwyciężyli:
Szymon Betkier, kl.I
Anna Cyrwus, kl. I
Błażej Frankowicz, kl. I
Jagoda Cyrwus, kl. IV
Wiktoria Małek, kl, V
                                                                      Kacper kuźniar, kl. V
Natomiast komisja konkursowa w czasie swoich obrad przyznała II miejsce Ani Cyrwus.
Uczennica wraz z panią dyrektor uczestniczyła w podsumowaniu tego plastycznego wydarzenia w Konstancjewie w punkcie edukacji leśnej Szkółka Przeszkoda    7 czerwca 2016 roku. Ani oraz pozostałym uczniom serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok