Rok szkolny 2018/2019

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

Stało się to już tradycją naszej szkoły, że uczniowie wraz z opiekunami wyruszają rowerami nad pobliskie Jezioro Kamionki. W dniu 11 czerwca 28 uczniów wybrało się na nasz szkolny rajd. Pogoda była wymarzona na taką wyprawę. Ten czas spędziliśmy bardzo przyjemnie. 
Były gry i zabawy no i „małe chlapanko”. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Krzysztof Dębiński

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok