Nasze sukcesy 2021/2022

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

 Drużyna chłopców z dyplomem i pucharemPoczątek roku szkolnego obfitował w liczne zawody sportowe. Po okresie pandemii i zamknięcia szkół bardzo dobrze w zawodach sportowych spisują się uczniowie naszej szkoły. W pierwszych zawodach, które odbyły się 15 września w Golubiu-Dobrzyniu nasi reprezentanci zajęli III miejsce. Był to „Festiwal Sztafet”. Zespół naszej szkoły wystąpił w składzie: O. Bartoszyński, K. Żurawski, O Manikowski, S. Sipak, C. Piotrowski. Kolejnymi zawodami były Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców. Odbyły się one 24 września na Orliku w Kowalewie Pom. Tam w kat. Igrzysk Dzieci nasi uczniowie zajęli II miejsce. Naszą drużynę reprezentowali: Sz. Betkier, O. Bartoszyński, C. Piotrowski, O. Manikowski, K. Kubacki, A. Chromczak, K. Miastkowski, S. Sipak.

W kolejnym tygodniu, 2 października w lesie nad jeziorem w Kamionkach odbyły się Gminne Zawody w Przełajowych Biegach Sztafetowych. Po raz kolejny bardzo dobrze spisali się nasi chłopcy, którzy zwyciężyli w swojej kategorii wiekowej i uzyskali awans na zawody powiatowe. Na Mistrzostwach Powiatu w Przełajowych Biegach Sztafetowych uczniowie naszej szkoły potwierdzili dobrą formę. W zawodach, które odbyły się 12 października w Golubiu-Dobrzyniu zajęli II miejsce. Naszą sztafetę tworzyli: Sz. Betkier, O. Bartoszyński, K. Kubacki, O. Manikowski, K. Miastkowski, S. Sipak, K. Żurawski. Po zmaganiach biegowych kolejno odbyły się Gminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawody rozegrane zostały 9 października na hali w Kowalewie Pomorskim. W kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej nasza drużyna zajęła II miejsce. Tworzyli ją M. Płotka i B. Tułodziecki.
20-tego października zostały rozegrane Gminne Zawody Pływackie w Kowalewie Pomorskim. I tym razem nasi wychowankowie pokazali się z dobrej strony i zajęli miejsca na podium. W kraulu chłopców rocznik 2009-10 I miejsce zajął O. Manikowski a III był W. Matuszkiewicz. W stylu klasycznym chłopców rocznik 2009-10 I miejsce zajął B. Frankowicz. W stylu grzbietowym chłopców rocznik 2009-10 III miejsce zajął Bartosz Buczkowski a w kraulu chłopców rocznik 2007-08 III miejsce zajął M. Płotka. 22-ego października rozegrany został wyścig rowerowy w Kamionkach. Organizatorem był klub kolarski UKS Wielkie Rychnowo. M. Płotka w kat. dziewcząt zajęła w nim 2 miejsce.

Wartym podkreślenia jest fakt, że uczniowie naszej szkoły mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności sportowych na dodatkowych zającach w ramach programu WFzAWF - „Sport Klub” a także bezpłatnej nauki pływania dla uczniów klas I-III w ramach programu „Umiem Pływać”.

Naszym uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok