Nasze sukcesy 2018/2019

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

Dnia 30 marca 2019 roku w Kowalewie Pomorskim odbyły się VII Gminne Zawody Sprawnościowe klas I-III. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:  Weronika Ruszyńska, Stanisław Sipak, Marta Belzyt, Marcjanna Groszewska, Klaudia Żurawska, Artur Stoliński, Agata Trawińska, Karolina Kubacka, Zuzanna Sipak, Krystian Kubacki, Konrad Żurawski, Cezary Piotrowski. Naszej drużynie udało się zdobyć pierwsze miejsce. Cieszymy się z sukcesu naszych małych sportowców. Gratulujemy!

Ewa Putz-Misztal, Jadwiga Ciechacka

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok