Nasze sukcesy 2018/2019

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

Dnia 30 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Mlewie odbył się VIII Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Jest taki dzień". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II Marta Belzyt i Mikołaj Kuźniar, którzy są zarówno uczniami Szkoły Muzycznej w Kowalewie Pomorskim. Nadmienić należy, że nasi uczniowie drugi rok z rzędu prezentowali swoje umiejętności muzyczne w tym konkursie. Oboje zagrali kolędy na gitarach. Mikołaj zaprezentował „Przybieżeli do Betlejem”. Marta wystąpiła z kolędą „Lulajże Jezuniu”. Za swój występ otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy Marcie udanego występu! Życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów na ścieżce muzycznej!

Ewa Putz-Misztal

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok