Rok szkolny 2020/2021

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

 Uczniowie klasy I z Panem PolicjantemDnia 24 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem. Uczniowie poznali „nowego” dzielnicowego sierżanta Adama Wiśniewskiego. Celem spotkania było uczulenie dzieci na spędzenie bezpiecznych wakacji. Poruszono kwestię bezpieczeństwa nad wodą , w lesie, w górach, w gospodarstwie oraz w domu. Nie zabrakło jakże wciąż ważnego tematu poruszania się po drogach i noszenia elementów odblaskowych. Uczniowie wykazali się bogatą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Na koniec nie zabrakło pytań. Wszystkim naszym uczniom życzymy bezpiecznych, radosnych i niezapomnianych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Ewa Putz-Misztal

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok