Rok szkolny 2019/2020

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

  Szkolna akcja charytatywna
Przedświąteczny czas szczególnie nastraja do  wsparcia tych, którzy  potrzebują  naszej pomocy. W tym roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję koordynowaną przez Fundację Małych Stópek pod hasłem  „Paczuszka dla Maluszka”.  Inicjatywa ta miała  na celu wsparcie mam i ich dzieci przebywających w domach samotnej matki.  Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podarowali chusteczki pielęgnacyjne, pampersy, kosmetyki dla niemowląt , łącznie ponad 140 różnych akcesoriów niezbędnych do pielęgnacji małych dzieci . Wszystkie zebrane rzeczy przekazaliśmy do Domu  Samotnej Matki w Ciechocinku.
Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom  za okazanie serca, a fundacji za podarowanie naszej szkole pięknej, świątecznej choinki.

Krzysztof Dębiński

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok