Rok szkolny 2018/2019

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

14 maja 2019 roku naszą Szkołę odwiedzili goście z Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kowalewie Pomorskim (filia Szkoły Muzycznej w Golubiu-Dobrzyniu) . Powodem wizyty była chęć zaprezentowania dorobku Szkoły, jak również zaznajomienie szerszej publiczności z muzyką, a także instrumentami.
Tak też się stało! Społeczność naszej Szkoły poznała bliżej:
- instrumenty smyczkowe: wiolonczelę, skrzypce czy kontrabas,
- instrumenty dęte: trąbkę, saksofon flet poprzeczny czy akordeon.
Mieliśmy również możliwość wysłuchać pięknego śpiewu, gry zespołów muzycznych, a także doświadczyć kunsztu specjalistów – nauczycieli Szkoły Muzycznej, którzy na zakończenie koncertu zaprezentowali swoje umiejętności.
Dzięki tej audycji muzycznej młodzi odbiorcy tekstów kultury mogli poczuć się jak na prawdziwej sali koncertowej, a także uświadomić sobie, że sami również mogą dołączyć do grona muzyków – wystarczy trochę talentu, wiele godzin ćwiczeń oraz wytrwałości w dążeniu do celu.
Warto dodać, że każde obcowanie ze sztuką uwrażliwia, rozwija wyobraźnię, a przede wszystkim… łagodzi obyczaje.

Dawid Nieczypor

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok