Rok szkolny 2015/2016

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

p1120788   Tego dnia wszyscy ubrani odświętnie z niezwykle radosnymi minami spotkali się w murach naszej szkoły. I choć rozdano wiele nagród, wszyscy przybyli przede wszystkim po to by odebrać swoje cenzurki. Dla niektórych były to pierwsze świadectwa w ich życiu, dla innych ukończenia szkoły podstawowej.

   Na uroczystości znaleźli się też wyjątkowi goście: Burmistrz Miasta i Gminny Andrzej Grabowski, ksiądz proboszcz Benedykt Drewek, radny miasta i gminy Tomasz Matusewicz oraz druhna Ochotniczej Straży Pożarnej Edyta Jasińska.

   Dla szóstoklasistów był to dzień obfitujący w emocje, bowiem pożegnania nadszedł czas…

Po części oficjalnej, złożonym ślubowaniu nadeszły chwile na podziękowania. Z dużym wdziękiem i humorem zrobili to absolwenci wręczając nauczycielom niebanalne, pełne ciepła laurki.

Tego dnia też skierowali kilka wyjątkowych słów dla pani Marii Betkier i Barbary Żurawskiej, które kończą wieloletnią pracę w naszej szkole.

Centralnym wydarzeniem tego dnia było wręczenie świadectw z wyróżnieniem. Otrzymali je:

Mikołaj Siwiec z kl. IV

Patrycja Jasińska z kl. IV

Jagoda Cyrwus z kl. IV

Jakub Regulski z kl. IV

Julia Skowrońska z kl. V

Kacper Kuźniar z kl. V

Kacper Lewandowski z kl. VI

Zuzanna Wiśniewska z l. VI

Gratulujemy!

   Pani dyrektor podsumowała aktywność uczniów w konkursach i zawodach pozaszkolnych. Nagrodziła za reprezentowanie naszej szkoły: Kacpra Lewandowskiego ( kl. VI), Zuzannę Wiśniewską ( kl. VI), Julię Skowrońską (kl. V) oraz Patrycję Jasińską ( kl. IV)

Po życzeniach bezpiecznych wakacji wszyscy spotkali się z wychowawcami.

   Podziękowania, uściski i zapach kwiatów dominowały tego dnia. Teraz wszyscy będą dużo wypoczywać, sięgać po ulubione książki, spotykać się z kolegami i poznawać nowe miejsca, o których uczyli się w szkole. Do zobaczenia we wrześniu!

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok