Nasze sukcesy 2017/2018

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

   W niedzielne popołudnie, 25 marca 2018 roku w Domu Kultury w Kowalewie Pomorskim wielu uczniów z naszej szkoły wraz z rodzicami spotkało się na uroczystym rozstrzygnięciu konkursów związanych z kultywowaniem tradycji świąt Wielkiej Nocy. Tego dnia wręczone zostały nagrody za oryginalne pisanki i palmy. Z radością przedstawiamy laureatów konkursów:

1 W sobotę 3 marca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim odbyły się IX Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Warcabach. Naszą szkołę w kategorii klas IV- VII reprezentowało pięcioro uczniów: Martyna Mikołajczyk, Patrycja Jasińska, Kacper Małek, Karol Mioduszewski oraz Michał Piotrowski. Mistrzostwa przebiegały w miłej i radosnej atmosferze. Zawodnicy w wielkim skupieniu ważyli każdy ruch. Nasz uczeń Kacper Małek zajął I miejsce w kategorii chłopców klas IV- VII. Serdecznie gratulujemy!

Ewa Matusewicz-Bąk

Dnia 1 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Mlewie odbył się VII Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Jest taki dzień". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy I Marta Belzyt i Mikołaj Kuźniar, którzy jednocześnie są uczniami Szkoły Muzycznej w Kowalewie Pomorskim. Wystąpili oni w duecie grając na gitarach utwór: „Pada śnieg”. Za swój występ uzyskali wyróżnienie w kategorii zespół. Przygotowanie wymagało od nich intensywnych ćwiczeń. Gratulujemy naszym pierwszakom i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Ewa Putz-Misztal

20180317 120659   W sobotę, 17 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim odbył się Turniej Wiedzy pod tytułem "Kowalewo Pomorskie. Moja Mała Ojczyzna". Patronat nad konkursem objął Burmistrza Miasta  i Gminy Kowalewo Pomorskie, pan  Andrzej Grabowski. W konkursie brali udział uczniowie klas trzecich  szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
-Szymon Betkier
-Bartosz Buczkowski
-Błażej Frankowicz
Chłopcy dobrze radzili sobie z konkursowymi zadaniami i zostali zwycięzcami tego zmagania.

20180223 161241   W piatek, 23 lutego 2018 roku , w ostatni dzień ferii zimowych w Dworze Artusa w Toruniu odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Czarno-białe obrazy z życia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego". Uroczystość odbyła z okazji 73 rocznicy śmierci błogosławionego. Uczestniczyli w niej m. in. Michał Zalewski, prezydent Torunia oraz Józef Szamocki, biskup naszej diecezji. Na spotkanie licznie przybyli harcerze, którym patronuje podharcmistrz i kapłan Frelichowski.Uczniowie z naszej szkoły brali udział w tym konkursie.
Nagrody odebrali:
Julia Skowrońska, kl. VII- II miejsce
Julia Belzyt, kl. IV- wyróżnienie
Zuzanna Brzezińska, kl. VII- wyróżnienie
Wiktoria Małek, kl. VII-wyróżnienie
Serdecznie gratulujemy dziewczętom!!! Zmierzenie się z przedstawieniem wrażliwości człowieka pomagającego współwięźniom w Dachau i to jeszcze w bardzo wąskiej gamie kolorystycznej nie należy do prostych zadań.

20171217 155742   W niedzielę, 17 grudnia 2017 roku w Domu Kultury w Kowalewie Pomorskim odbył się wieczór świąteczny podczas, którego wręczono uczniom nagrody w ramach konkursów bożonarodzeniowych. Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów naszej szkoły.
Z przyjemnościa prezentujemy listę wyróżnionych za najoryginalniejsze bombki:

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem