Nasze sukcesy 2017/2018

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

W niedzielę, 17 grudnia 2017 roku w Domu Kultury w Kowalewie Pomorskim odbył się wieczór świąteczny podczas, którego wręczono uczniom nagrody w ramach konkursów bożonarodzeniowych. Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów naszej szkoły.
Z przyjemnościa prezentujemy listę wyróżnionych za najoryginalniejsze bombki:

    We czwartek, 14 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie X edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczneo "Postać Świętego Mikołaja nad Wisłą". Bardzo nam miło poinformować, że trzy uczennice z naszej szkoły otrzymały nagrody w tym konkursie.
Sa nimi:
Alicja Huttner z kl. III, która zajęła II miejsce
Anna Cyrwus z kl. III,  która otrzymała wyróżnienie
W kategorii klas starszych II miejsce jury przyznało Jagodzie Cyrwus z kl. VI.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!Należy nadmienić, że prace dziewczyn zostały wyróżnione spośród bardzo wielu prac, które napłynęły z różnych zakątków naszego województwa!

20171208 114016  W maju w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczno -intermedialne pt "HaDwaO". Autorami projektu byli pracownicy Galerii i Ośrodka Twórczości Plastycznej Dziecka w Toruniu.
W piątek, 8 grudnia zostaliśmy zaproszeni na uroczyste podsumowanie powyższego projektu oraz na wystawę prac wykonanych w ramach tego przedsięwzięcia. Wyróżnienia za najciekawsze prace otrzymali:
Julia Małek, kl. VI
Nikola Gościńska, kl. VI
Mateusz Rostkowski, kl. VI
Krystian Nawrocki, kl. VII

   Dnia 28 listopada w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Wiedzy pt. „Bezpieczny przedszkolak”. Naszą szkołę reprezentował Stanisław Sipak. Zadania polegały na: sprawdzeniu podstawowej znajomości przepisów ruchu drogowego, wyposażenia apteczki pierwszej pomocy, rozpoznawania pojazdów uprzywilejowanych, numerów alarmowych oraz znajomości znaków drogowych. Uczestnicy konkursu mieli okazję pogłębiać wiedzę i popularyzować świadomość bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

wp 20171120 10 14 31 pro   Niezmiernie nam miło poinformować, iż zdobywcami drugich i trzecich miejsc w Gminnym Konkursie Plastyczno-Literackim inspirowanym twórczością Janusza Korczaka organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wielkim Rychnowie zostali uczniowie naszej szkoły. W konkursie literackim drugie miejsce zajął Mikołaj Siwiec z klasy VI. Natomiast w konkursie plastycznym w kategorii klas młodszych drugie miejsce zajęła Marianna Wróblewska z kl. III, trzecie Julia Bilińska, również z klasy III. W kategorii klas starszych drugie miejsce zajęła Natalia Barczykowska z klasy VI, a trzecie Mikołaj Siwiec, także z klasy VI. Gratulujemy!!! Przed nami kolejne artystyczne wyzwania!

20171109 141349   W czwartek, 9 listopada 2017 roku siedmioro uczniów naszej szkoły z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Kowalewo Pomorskie Pana Andrzeja Grabowskiego otrzymało gratulacje, nagrody oraz dyplomy za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych uzyskanych w roku szkolnym 2016/2017. Nagrodę otrzymał Błażej Frankowicz z klasy III. Natomiast dyplomy gratulacyjne wraz z nagrodą rzeczową zostały wręczone:

Alicji Hüttner z kl. III
Adamowi Kamińskiemu z kl. V,
Alicji Regulskiej z kl. V,
Aleksandrowi Lipińskiemu z kl. VI,
Mikołajowi Siwcowi z kl. VI,
Julii Skowrońskiej z kl. VII
Jesteśmy z Was dumni!!!

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem