Nasze sukcesy 2017/2018

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

   W niedzielne popołudnie, 25 marca 2018 roku w Domu Kultury w Kowalewie Pomorskim wielu uczniów z naszej szkoły wraz z rodzicami spotkało się na uroczystym rozstrzygnięciu konkursów związanych z kultywowaniem tradycji świąt Wielkiej Nocy. Tego dnia wręczone zostały nagrody za oryginalne pisanki i palmy. Z radością przedstawiamy laureatów konkursów:

W sobotni poranek, dnia 10 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I i II z obszarów rustykalnych. W konkursie brali udział uczniowie z klas I i II z pobliskich szkół. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy I Marta Belzyt. Marta wcieliła się w rolę kotka z wiersza Marii Konopnickiej „Komedia przy myciu”. Interpretacja wiersza spodobała się publiczności nieszczędzącej braw oraz komisji ,która ostatecznie przyznała naszej uczennicy II miejsce. Jesteśmy dumni z występu Marty. Gratulujemy!

Dnia 1 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Mlewie odbył się VII Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Jest taki dzień". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy I Marta Belzyt i Mikołaj Kuźniar, którzy jednocześnie są uczniami Szkoły Muzycznej w Kowalewie Pomorskim. Wystąpili oni w duecie grając na gitarach utwór: „Pada śnieg”. Za swój występ uzyskali wyróżnienie w kategorii zespół. Przygotowanie wymagało od nich intensywnych ćwiczeń. Gratulujemy naszym pierwszakom i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Ewa Putz-Misztal

1 W sobotę 3 marca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim odbyły się IX Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Warcabach. Naszą szkołę w kategorii klas IV- VII reprezentowało pięcioro uczniów: Martyna Mikołajczyk, Patrycja Jasińska, Kacper Małek, Karol Mioduszewski oraz Michał Piotrowski. Mistrzostwa przebiegały w miłej i radosnej atmosferze. Zawodnicy w wielkim skupieniu ważyli każdy ruch. Nasz uczeń Kacper Małek zajął I miejsce w kategorii chłopców klas IV- VII. Serdecznie gratulujemy!

Ewa Matusewicz-Bąk

20180317 120659   W sobotę, 17 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim odbył się Turniej Wiedzy pod tytułem "Kowalewo Pomorskie. Moja Mała Ojczyzna". Patronat nad konkursem objął Burmistrza Miasta  i Gminy Kowalewo Pomorskie, pan  Andrzej Grabowski. W konkursie brali udział uczniowie klas trzecich  szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
-Szymon Betkier
-Bartosz Buczkowski
-Błażej Frankowicz
Chłopcy dobrze radzili sobie z konkursowymi zadaniami i zostali zwycięzcami tego zmagania.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok