Nasze sukcesy 2016/2017

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

 resized 20170621 130245   W środę, 21 czerwca 2017 roku na Zamku Anna Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Moja mała ojczyzna po rewitalizacji". Organizatorem tego przedsięwzięcia była Lokalna Grupa Działania "Dolina Drwęcy". Miło nam oznajmić, że I miejsca w kategorii szkół podstawowych otrzymała uczennica naszej szkoły Alicja Hüttner. Laureaci konkursu zostali obdarowani profesjonalnymi zestawami przyborów i narzędzi malarskich. Całą uroczystość zwieńczył pobyt na zamku oraz krolewski obiad. Naszej szkolnej artystce serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok