Nasze sukcesy 2016/2017

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

  dsc 0582  Dnia 30 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odbył się IV Gminny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku.Naszą szkołę w tym roku reprezentowali: Patrycja Jasińska kl. V, Mikołaj Siwiec kl. V i Jakub Regulski kl. V. Uczniowie wykazali się wiedzą na temat życia, działalności i twórczości Janusza Korczaka. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok