Nasze sukcesy 2014/2015

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
* TWÓRCZA
* PRZYJAZNA
* OTWARTA NA WSPÓŁPRACĘ
* PROMUJĄCA ZDROWY STYL ŻYCIA
* PRZYGOTOWUJĄCA DO DALSZEJ NAUKI

konkurskorczak09Dnia 24 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odbył się II Gminny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Wiśniewska kl. V, Julia Skowrońska kl. IV i Kacper Kuźniar kl. IV. Wykazali się dużą wiedzą na temat życia, działalności i twórczości Janusza Korczaka. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy!!! Organizatorom dziękujemy za gościnność i milą atmosferę w jakiej przebiegał konkurs.

opis AK

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok